גיל ה.פרויקטים | רחוב ניר, אזה"ת באר טוביה,מבני תעשייה, קומה 2

טלפון: 08-8034000 | פקס: 08-8034040 | נייד: 050-9488511

מען למכתבים: תמורים 79860

אודות

גיל ה.פרויקטים  הוקמה על ידי גיל בן אריה, מוותיקי ענף הריהוט המוסדי בארץ, עם למעלה מ-30 שנות נסיון בתחום. מגוון הפרוייקטים אותם ניהל,עיצב ויצר, הולכים לפניו.

 

כל פרויקט של גיל ה.פרויקטים מותאם אישית לחזונו וצרכיו של הלקוח, ונעשה בשקיפות מלאה מולו, לאורך כל הדרך.

אנו מחוייבים לשירות אישי , אמין ואיכותי , החל משלבי התכנון הראשוניים, ועד לפרט האחרון עם אספקתו לשביעות רצון הלקוח.

 

בגיל ה.פרויקטים אנו  עובדים עם חמרי הגלם האיכותיים ביותר, ועם אנשי המקצוע המיומנים ביותר. במידת הצורך אנחנו מעמידים לרשות הלקוח את המערך התמיכה שלנו הכולל מעצבים, אדריכלים,  ובעלי מקצוע בתחום הביצוע הכללי על מנת שהלקוח יוכל לקבל שירות מקיף מ-א' ועד ת', וכל זאת באיכות ועלות ללא תחרות.

יכולת היצור שלנו, יכולה לתת מענה למגוון רחב של פרויקטים בתחומים שונים, בהיקפים שונים, וברמת מורכבות הנעה בין ריהוט סטנדרטי ועד עיצובים יחודיים, תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר,גם כאשר זמן האספקה הנדרש הוא קצר.

בין מגוון המוצרים הרחב שביכולותנו לספק נמצאים: ריהוט משרדי מגוון, דלפקי קבלה, חדרי עבודה, חדרי מגורים לפנימיות ואכסניות, ציוד מלא לספריות, ריהוט לבתי חולים ומרפאות ופרויקטים ייחודיים על בסיס תכנון אישי.

כל אלה, יחד עם המוניטין המצוין שיש לנו בגיל ה.פרויקטים, הביאו לכך שאנחנו ספקים מועדפים של שורה ארוכה מאוד של גופים מוסדיים במערכת החינוך, פנימיות, עיריות, מועצות מקומיות וגופים ציבוריים שונים ומגוונים. לצד אלה אנחנו נהנים גם ממוניטין גבוה ופעילות ענפה במגזר ההיי-טק על מגוון צרכיו ומספקים את שירותינו לחברות מובילות בשוק זה.

התמונות המוצגות באתר הינן תמונות ממגוון פרויקטים אשר ביצענו, ולא מוצר מדף.
נוכל לבצע את אותו דגם עבורכם וכמובן שנוכל לייצר לכם כל דגם אחר, אנו תופרים את החליפה ללקוח.